O nas

Fotograf i kamerzysta na ślub ! Bo każda chwila ma znaczenie.

 

Fotografia napełniła mnie celem i radością. Swoją działalność bazujemy na Wielkopolsce, jednak pasja robienia przepięknych zdjęć zaprowadziła mnie wiele razy do miejsc, o których wcześniej nawet nie miałem pojęcia, że istnieją.

Proszę zobaczcie tutaj przykłady naszej pracy

Nigdy jednak nie czuję się tak zaszczycony przez fotografię, jak wtedy gdy fotografuję zakochanych i ceremonie ślubne. Możliwość dokumentowania tych przepięknych i niepowtarzalnych chwil, kiedy młodzi ślubują oddanie na całe życie, wkraczając całymi rodzinami w nowe rozdziały historii, jest dla mnie największym wyróżnieniem, jakie może spotkać fotografa.

Obecność przy chwilach radosnej zabawy, podniosłej atmosfery, jednocześnie uwieczniając je dla przyszłych pokoleń, to dla mnie wspaniała motywacja i dlatego czuję się spełniony pracując jako fotograf ślubny.

 

fotograf i kamerzysta na ślub

 

 

 

Marka dokumentalisci slubni, którą reprezentujemy to synonim nowoczesnej fotografii i filmowania ślubnego, których podstawą jest zaufanie i osobiste relacje. Tworzymy łącząc energię i zabawę, wydobywając wszystkie najlepsze cechy osób, które powierzają nam  dokumentowanie swoich najwspanialszych chwil. Pomimo siedziby w Poznaniu, w Wielkopolsce uwielbiamy podróże! Zabierzcie nas ze sobą w swoje wymarzone miejsce na sesję!

Współpracę z naszymi klientami zaczynamy już w trakcie rozmowy wstępnej,  podczas której opowiadam w jaki sposób będziemy pracować, pokazując przykłady z naszego portfolio. Przełamuję pierwsze bariery, rozwiewamy wątpliwości.

Moja specjalizacja, którą jest przygotowanie klientów w trakcie fotograficznych sesji narzeczeńskich, powoduje, że czują się oni już uspokojeni i zaczynają rozumieć fakt, że zaangażowali osoby, które zrobią wszystko aby dostarczyć im i ich rodzinom niezapomnianych wspomnień.

Dlaczego dokumentalisci-slubni.pl?

 

Dokumentalisci slubni to projekt dwóch zapaleńców – fotografa (Michała) i kamerzysty (Tomka). Pomysł opierał się na prostym założeniu, które nadal jest naszym fundamentem – Chcemy być najlepszą firmą w branży poprzez nietuzinkowy sposób fotografii i filmowania wyróżniający nas wśród innych jakością oraz nowoczesnym podejściem. To fotograf i kamerzysta na ślub, którzy doskonale współpracują ze sobą zapewnia nam pierwszą przewagę.

 

Na rynku istnieje nas wielu – trudno wybrać, trudno porównać oraz cały czas w głowie podświadomość podpowiada, że nie możliwe jest aby robić coś na takim poziomie za taką cenę.
Po prostu jesteśmy z wami uczciwi. Proszę zauważyć, że proces stworzenia reportażu z Państwa ceremonii to przynajmniej kilkakrotnie więcej czasu spędzonego już na oryginalnym materiale z ceremonii/sesji. Proszę nigdy nie wierzyć fotografom, filmowcom, którzy twierdzą, że obróbka nie jest konieczna. Nawet w idealnych warunkach studyjnych, kiedy mamy do czynienia z perfekcyjnymi warunkami oświetleniowymi stosuje się zaawansowaną korektę retuszerską lub inne zabiegi pozwalające uwydatnić interesujące nas szczegóły.

 

Stoję na stanowisku, że chcemy być dumni ze zdjęć lub filmów, które Państwu przekazujemy. Oznacza to, że oprócz idealnego materiału początkowego, który tworzymy podczas reportażu dbamy o wiele innych rzeczy (wyostrzenie, obróbka kolorystyczna itd.) już na etapie obróbki.
Nigdy nie zostawimy klienta tylko np. z połową zdjęć “obrobionych”, niedociągnięciami edytorskimi itd. Każde zdjęcie i film, który oddajemy przechodzi surową kontrolę co najmniej przez 2 pary oczu.

Dodatkowo aby zapewnić Państwu odpowiedni poziomi profesjonalnej obsługi, poświęcamy dużą część czasu na rozwijanie swoich umiejętności i warsztatu. Człowiek zdobywa wiedzę przez całe swoje życie a ja chcę abyście Państwo mogli cieszyć się znakomitymi i bezkompromisowymi pamiątkami. Fotograf i kamerzysta na ślub, współpracujący ze sobą to wyśmienite połączenie zapewniające doskonałe efekty.

 

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografuję profesjonalnym sprzętem firmy Nikon przy użyciu różnych obiektywów, w zależności od warunków i efektu jaki zamierzam osiągnąć. Wspomaga mnie system bezprzewodowych przenośnych lamp błyskowych (do 4 lamp jednocześnie), który pozwala mi dowolnie kreować oświetlenie kadru. Zawsze mam ze sobą dwa aparaty, co zapewnia Państwu dodatkowe bezpieczeństwo.

Filmy kręcone są lustrzankami firmy Sony i Canon – po prostu używamy sprzętu najlepiej nadającego się do danego typy pracy. Fotograf i kamerzysta na ślub.

 

Podpisując z nami umowę bądźcie pewni, że będziemy z wami dokumentując Wasze chwile, tworząc Wasze zdjęcia i Wasze filmy, które staną się częścią Waszego życia.

Zobaczcie też –> tutaj <– po więcej!